WIELKIE ZAKUPY LESS WASTE I RAJ NA KOŃCU ŚWIATA, CZYLI TYGODNIK [5/52]

Webinar „Jak przejść na weganizm?”

W ubiegły poniedziałek przeprowadziłam swój pierwszy webinar. Jak widzicie, miał on tytuł „Jak przejść na weganizm?”. Przed webinarem stres był ogromny, a do tego na samym początku wystąpiły problemy techniczne, ale szybko to opanowałam – i stres, i problemy (to drugie z ogromną pomocą K.) i poszło całkiem gładko.


Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Weganizujemy Polskę (@weganizujemypolske)

Jestem z siebie mega dumna, bo…

  • przygotowałam spory kawał materiału (nie tylko treść do mówienia, ale też ćwiczenia do wydrukowania i wypełniania w trakcie webinaru, aby na bieżąco przetwarzać to, co było mówione, i by widownia poczuła się zobowiązana do wypełniania złożonych sobie na papierze obietnic),
  • zmieściłam go w godzinie transmisji,
  • w międzyczasie byłam w stałym kontakcie z moją superaktywną widownią (czat na żywo),
  • przeprowadziłam jeszcze Q&A na koniec,
  • i po webinarze moja widownia dostała notatkę ze streszczeniem.
  • dostałam ogrom pozytywnym recenzji, dziś nawet dostałam wiadomość od uczestniczki, że dzięki temu webinarowi odstawiła już nabiał i miód. Zresztą wstawiam Wam poniżej screenshota, bo muszę się pochwalić!

webinar jak przejść na weganizm?

Webinar był oczywiście bezpłatny dla wszystkich chętnych osób – wystarczyło zapisać się na listę mejlingową. W tym momencie jest on dostępny w moim sklepie. Razem z kompletem materiałów możecie wykupić stały dostęp za 29 zł.

Kliknij poniżej na 4, aby przejść do kolejnej strony wpisu.