WSPÓŁPRACA

Współpraca ze mną to nie tylko reklama na blogu, to o wiele więcej! Poniżej przeczytasz, dlaczego warto ze mną współpracować, jakie projekty mam pod swoimi skrzydłami, kim są moi czytelnicy i co mogę Ci zaoferować.

KIM JA W OGÓLE JESTEM?

Jestem weganką. Te słowa doskonale definiują moją osobę, ponieważ właśnie wokół weganizmu kręci się moje życie. Staram się walczyć ze stereotypem weganina-fanatyka żywiącego się li i jedynie trawą i kamieniami.
Mój weganizm jest prosty, przyjazny i baaardzo przyjemny. To też pokazuję w moich projektach – na blogu, w social mediach i w czasopiśmie, które wydaję. I to właśnie podejście przyciąga do mnie tysiące czytelników.

MOJE PROJEKTY

AskaRzeznik.pl, czyli to miejsce – blog lifestylowy, od którego wszystko się zaczęło. Miejsce w sieci bardzo przyjazne weganom. Na blogu przedstawiam listy wegańskich produktów (kategoriami lub biorąc pod lupę konkretne sklepy), radzę, jak bezboleśnie przejść na weganizm, gdzie warto zjeść czy jak bilansować roślinną dietę.

Weganizujemy – kanały w social mediach (na Facebooku i Instagramie), których zadaniem jest ułatwianie życia weganom. W tym miejscu informuję o nowościach, podsuwam proste przepisy, donoszę o knajpach z roślinnymi opcjami czy o aktualnych promocjach na wegańskie produkty.

DANE LICZBOWE

26 988 unikalnych użytkowników weszło na mojego bloga w maju 2020. Statystyki dla poprzednich miesięcy wyglądają podobnie.

39 664 wyświetleń – tyle ma najpopularniejszy wpis na moim blogu. Dotyczy roślinnej oferty sieci sklepów Biedronka.

7382 lajków ma fanpage mojego bloga AskaRzeznik.pl (stan na dzień 25.06.2020)

15042 lajków ma fanpage Weganizujemy (stan na dzień 25.06.2020).

56,9 tys. followersów – tyle osób obserwuje instagram Weganizujemy (stan na dzień 25.06.2020)

CO MNIE WYRÓŻNIA?

  • PODEJŚCIE PRAGMATYCZNE… – bez zadęcia, fanatyzmu i teorii spiskowych
  • …I HOLISTYCZNE – nie tylko przepisy, jak na większości wegańskich blogów, ale weganizm z każdej strony (kuchnia, kosmetyki, moda itp.)
  • SZYBKO ROSNĄCA SPOŁECZNOŚĆ – przykład: ponad 3000 lajków dla fanpage’a Weganizujemy Polskę w… 2 miesiące.

KIM SĄ MOI CZYTELNICY I CZEGO SZUKAJĄ?

To ludzie – przede wszystkim dziewczyny i kobiety – tacy jak ja:
są weganami lub dopiero się do tego przymierzają, a więc chcą ograniczyć lub całkowicie zrezygnować z produktów odzwierzęcych (dla zdrowia, dla zwierząt lub/i dla naszej planety). Choć dziś życie weganina nie jest trudne, moi czytelnicy szukają sposobów, aby sobie to życie jeszcze ułatwić – dzięki przystępnym przepisom, informacjom o promocjach na roślinne produkty, recenzjom restauracji serwujących wegańskie dania czy radom, jak przygotować wegańskie święta z wszystkożerną rodziną.

  • KOBIETY – przeważająca większość moich czytelników – ponad 80% (!) – to kobiety. Statystyczny czytelnik i bloga, i V mag, i Weganizujemy Polskę to… nie czytelnik, a właśnie czytelniczka!
  • 18 – 34 – W tej grupie wiekowej znajduje się największa część moich czytelników i czytelniczek. Osób w grupie wiekowej 18-24 jest podobny odsetek co osób w przedziale 25-34 lata.
  • DUŻE MIASTA – To właśnie stamtąd pochodzi zdecydowana większość czytelników oraz czytelniczek. Największe reprezentacje mają miasta Warszawa, Kraków, Wrocław i Poznań.

ZWYKŁA REKLAMA? NUDA!

Moje projekty są nieszablonowe – to nie standardowa strona internetowa czy magazyn, w którym więcej reklam niż artykułów. Z tego też powodu i formy reklamy, jakie proponuję, raczej odbiegają od standardów.
Nie chcę po prostu sprzedawać powierzchni reklamowej – chcę zaproponować Ci indywidualne rozwiązania, które pokażą twoje produkty i usługi jako naturalny element stylu życia.
Poniżej prezentuję jedynie kilka przykładów możliwej współpracy.

  • CYKL POSTÓW z prostymi wegańskimi przepisami na fanpage’u Weganizujemy Polskę,
  • EBOOK Z PRZEPISAMI pokazującymi wykorzystanie twoich produktów w praktyce,
  • PRZEGLĄD OFERTY roślinnych produktów w twoim sklepie zaprezentowany na moim blogu (gwarantowana miesięczna wyłączność),
  • RECENZJA PRODUKTU w formie artykułu sponsorowanego w V mag wraz z kuponami rabatowymi dla czytelników.

Zapewniam, że pomysłami sypię jak z rękawa, więc na pewno razem wymyślimy coś ciekawego! Zastrzegam tylko, że nie reklamuję produktów niezgodnych z moim stylem życia i poglądami, a więc przede wszystkim niewegańskich.

Jakie są koszty współpracy reklamowej ze mną? Ciężko mi wymienić konkretne ceny, ponieważ każdy projekt jest spersonalizowany, a więc wyceniany indywidualnie, jednak minimalny koszt netto, jaki z pewnością poniesiesz, to 1500 zł.

ZAINTERESOWANY? NAPISZ: weganizujemypolske@gmail.com