WEGAŃSKI MAKIJAŻ: PĘDZEL DO PUDRU ECOTOOLS

Pędzel do pudru sypkiego Ecotools jest nie tylko eko i wegański, ale też wysokiej jakości… Czyżby produkt idealny? Sprawdź!

EKOLOGICZNY PĘDZEL DO PUDRU ECOTOOLS – INFO

Długość: 18 cm

Użyte do produkcji pędzla materiały: m.in. syntetyczne włosie, bambus, aluminium z recyklingu

Cena: od 27 zł (w Rossmannie 43 zł)

Dostępność: Rossmann, sklepy internetowe

DOBRY PĘDZEL DO PUDRU ECOTOOLS

MOJE WRAŻENIA

Gdy zainwestowałam w primer i puder mineralny GOSH, musiałam kupić też porządny pędzel do tych celów. Wybór zupełnie losowo padł właśnie na ten z Ecotools. Nie czytałam wcześniej żadnych recenzji ani nic takiego. Po prostu szukałam pędzla z syntetycznym włosiem i z firmy, która nie testuje swoich produktów na zwierzętach, a że akurat byłam w Rossmannie, to nie miałam zbyt dużego wyboru.

Jak się okazało, bardzo dobrze trafiłam… Ten pędzel jest naprawdę świetny! Pierwsze, na co zwróciłam uwagę, to miękkie, naprawdę przyjemnie w kontakcie ze skórą włosie. Puder nakłada się nim idealnie – produkt dobrze przylega do pędzla, nie rozsypuje się, nakłada się go równomiernie, nie osypuje się podczas nakładania, a i włoski też z pędzla nie wypadają… Po prostu cudo!

Co więcej, pędzel do pudru Ecotools jest leciutki i poręczny, a i podejście producenta do ekologii jest godne pochwały – niektóre materiały, których użyto do produkcji pędzla, pochodzą z recyklingu, a saszetka, w którą produkt jest zapakowany, jest wielorazowego użytku (dla mnie to mega plus, bo stale kursuję między swoim domem a domem Jacka, i mam w co schować pędzel, żeby mi się w kosmetyczce nie odkształcił i nie wybrudził).

WEGANSKI-PEDZEL-DO-PUDRU-ECOTOOLS3

Pst, sprawdź też:

[wpis zawiera linki afiliacyjne]

*

Podobało się? W takim razie polub mnie na fejsbuku i zaobserwuj na bloglovin, aby nie przegapić kolejnych wpisów!