WEGAŃSKI MAKIJAŻ: CC CREAM GOSH

Podkład, korektor i rozświetlacz w jednym? Czy to możliwe? Przeczytaj recenzję wegańskiego CC creamu GOSH i sama się przekonaj!

GOSH CC CREAM ILLUMMINATING FOUNDATION – INFO

Kolor: 03 sand (w ofercie ogółem jest 8 odcieni – od bardzo jasnego do naprawdę ciemnego)

Pojemność: 30 ml

Cena: od 48, 99 zł

Dostępność: np. Hebe, internety

MOJE WRAŻENIA

Moje uczucia są bardzo mieszane. Może zacznę od obietnic producenta, a potem po prostu się do nich odniosę i dodam swoje uwagi…

Producent zapewnia, że ten produkt działa cuda – rozświetla, kryje, wyrównuje kolor cery, nawilża i chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Trele morele! Faktycznie cudownie nawilża (ogromny plus za to!!!), delikatnie, naturalnie rozświetla, no i pewnie dzięki filtrowi także chroni skórę przed promieniami UV (to się jednak okaże dopiero na starość – wtedy zaktualizuję tę recenzję, wejdźcie tu zatem za 50 lat!). Niestety, jest zbyt lekki i zwyczajne za słaby, by kryć choć w minimalnym stopniu i wyrównywać kolor cery (to akurat delikatnie robi, ale jednak… zbyt delikatnie, niestety), a na tym właśnie najbardziej mi zależy.

Ode mnie jeszcze plusy za wygodną tubkę, konsystencję w sam raz (ani za gęsta, ani za wodnista), no i za wydajność – myślę, że starczy mi ta tubka na długo długo pomimo codziennego stosowania. Dziewczyny z bardzo jasną cerą na pewno będą też zadowolone za super jasne odcienie w ofercie CC creamu GOSHa. Ja mam dość jasną cerę, a musiałam wziąć odcień 03 sand (podczas gdy np. puder mineralny GOSHa mam w najjaśniejszym odcieniu).

W sumie lubię ten CC cream i używam go codziennie (jak nie chce mi się nakładać tapety, to wklepuję tylko ten krem i lekki podkreślam oko, a jak mi się chce – ten krem służy mi za bazę pod puder mineralny i róż), ale biorąc pod uwagę jego cenę, niestety nie mogę go polecić… Chyba że macie bardzo bezproblemową cerę i potrzebujecie jedynie lekkiego nawilżenia i rozświetlenia, a do tego dorwiecie ten CC cream na promocji.

[wpis zawiera linki afiliacyjne]

Pst, sprawdź też:

*

Podobało się? W takim razie polub mnie na fejsbuku i zaobserwuj na bloglovin, aby nie przegapić kolejnych wpisów!