WEGANIZM W PIGUŁCE – 87 NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Co jeśli na produkcie jest napisane “może zawierać mleko, jajka…”? Czy można przejść na weganizm będąc nastolatkiem lub kobietą w ciąży? A czy suplementacja jest konieczna?

Prowadząc instagram Weganizujemy Polskę co i rusz dostaję powtarzające się pytania, takie jak “A co niewegańskiego jest w miodzie?” albo “Jak ten produkt może być wegański, skoro jest napisane, że może zawierać mleko?”. Kolejne kwestie budzące sporo wątpliwości nie tylko wśród początkujących wegan to suplementacja (czy w ogóle trzeba przyjmować suplementy?) oraz ewentualna szkodliwość soi… I sporo innych!

Kiedy robię jakieś Q&A, znów dostaję te same pytania. Staram się cierpliwie odpowiadać każdemu, ale wiecie co? Zaczyna mi brakować na to czasu!

Społeczność Weganizujemy coraz bardziej się rozrasta i jak sobie pomyślę, że każda z tych ponad 30 tysięcy osób napisałaby do mnie z pytaniem, to brrr… Aż dreszcz mi przechodzi po plecach, hehe.

Dlatego postanowiłam te pytania zebrać i opublikować wraz z krótkimi i konkretnymi odpowiedziami w formie ebooka. I tak właśnie powstał ebook “Weganizm w pigułce. Odpowiedzi na 87 najczęściej zadawanych pytań”.

Ebook weganizm w pigułce

KLIKNIJ TUTAJ, ABY KUPIĆ EBOOKA!

Dla kogo jest ten ebook?

Przede wszystkim dla…

  • osób, które zastanawiają się nad przejściem na weganizm, ale mają dużo pytań i brakuje im czasu lub cierpliwości, by googlować to wszystko i weryfikować, na ile to prawda, a na ile teoria spiskowa,
  • początkujących wegan, którzy chcą mieć w jednym miejscu uporządkowaną całą wiedzę na temat weganizmu oraz listę inspiracji (książek, blogów, instagramów) i wiarygodnych źródeł, które pomogą dowiedzieć się więcej
  • zmartwionych mam wegetariańskich i wegańskich nastolatków obowiących się, że ich dziecko zrobi sobie krzywdę tym całym weganizmem.

Jakie pytania znajdują się w tym ebooku?

Kompletna lista pytań znajduje się na kolejnej stronie (kliknij na 2 poniżej)