WEGANIZM W PIGUŁCE – 87 NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Weganizm pytania i odpowiedzi

Co jeśli na produkcie jest napisane “może zawierać mleko, jajka…”? Czy można przejść na weganizm będąc nastolatkiem lub kobietą w ciąży? A czy suplementacja jest konieczna?

Prowadząc instagram Weganizujemy Polskę co i rusz dostaję powtarzające się pytania, takie jak “A co niewegańskiego jest w miodzie?” albo “Jak ten produkt może być wegański, skoro jest napisane, że może zawierać mleko?”. Kolejne kwestie budzące sporo wątpliwości nie tylko wśród początkujących wegan to suplementacja (czy w ogóle trzeba przyjmować suplementy?) oraz ewentualna szkodliwość soi… I sporo innych!

Kiedy robię jakieś Q&A, znów dostaję te same pytania. Staram się cierpliwie odpowiadać każdemu, ale wiecie co? Zaczyna mi brakować na to czasu!

Społeczność Weganizujemy coraz bardziej się rozrasta i jak sobie pomyślę, że każda z tych ponad 30 tysięcy osób napisałaby do mnie z pytaniem, to brrr… Aż dreszcz mi przechodzi po plecach, hehe.

Dlatego postanowiłam te pytania zebrać i opublikować wraz z krótkimi i konkretnymi odpowiedziami w formie ebooka. I tak właśnie powstał ebook “Weganizm w pigułce. Odpowiedzi na 87 najczęściej zadawanych pytań”.

Ebook weganizm w pigułce

Jeszcze dziś obowiązuje obniżona cena 22 zł. Od jutra wchodzi cena regularna (29 zł), więc warto skorzystać.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY KUPIĆ EBOOKA!

Dla kogo jest ten ebook?

Przede wszystkim dla…

  • osób, które zastanawiają się nad przejściem na weganizm, ale mają dużo pytań i brakuje im czasu lub cierpliwości, by googlować to wszystko i weryfikować, na ile to prawda, a na ile teoria spiskowa,
  • początkujących wegan, którzy chcą mieć w jednym miejscu uporządkowaną całą wiedzę na temat weganizmu oraz listę inspiracji (książek, blogów, instagramów) i wiarygodnych źródeł, które pomogą dowiedzieć się więcej
  • zmartwionych mam wegetariańskich i wegańskich nastolatków obowiących się, że ich dziecko zrobi sobie krzywdę tym całym weganizmem.

Jakie pytania znajdują się w tym ebooku?

Kompletna lista pytań znajduje się na kolejnej stronie (kliknij na 2 poniżej)