JAK PRZEJŚĆ NA WEGANIZM? ZAPISZ SIĘ NA DARMOWY KURS ONLINE!

Jak przejść na weganizm? Chcesz spróbować, ale się boisz? A może nie wiesz, z czym to się je? Sprawdź mój mini kurs online i zapisz się czym prędzej!

Początek roku sprzyja życiowym zmianom. Jeśli Twoim noworocznym postanowieniem było (jest) przejście na weganizm, ale jakoś średnio Ci to wychodzi albo po prostu potrzebujesz poprowadzenia za rękę w tym – nie owijajmy w bawełnę – trudnym okresie, to mam dla Ciebie niespodziankę – darmowy mini kurs online „Jak bezboleśnie przejść na weganizm?”. Myślisz, że to coś dla Ciebie? Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj dalej!

thisisthesign

DLA KOGO JEST TEN KURS ONLINE?

 dla wegetarian, którzy od pewnego czasu myślą o weganizmie (TAK, to jest odpowiedni moment, aby to zrobić!)
 dla osób na diecie „tradycyjnej”, która chcą przejść na weganizm w pełni lub spróbować go przez 1 czy 2 dni w tygodniu,
 dla początkujących wegan, którzy jeszcze nie wiedzą „z czym to się je” albo po prostu potrzebują wsparcia.

JAK WYGLĄDA KURS JAK BEZBOLEŚNIE PRZEJŚĆ NA WEGANIZM?

Kurs ruszy 15 stycznia i będzie trwał dokładnie tydzień. Oczywiście nie oznacza to, że w tydzień bezboleśnie przejdziesz na weganizm… Po prostu codziennie przez te 7 dni będziesz otrzymywać mejla zawierającego wskazówkę lub wskazówki, które pomogą Ci przejść na weganizm. Wskazówki wdrożysz w życie w swoim własnym tempie.

Kurs Jak bezboleśnie przejść na weganizm? jest darmowy, a jedynym warunkiem uczestnictwa jest podanie danych* takich jak imię i adres e-mail oraz zgoda na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną**.

* podając te dane automatycznie zgadzasz się na ich przetwarzanie i w każdej chwili możesz je zmodyfikować lub usunąć z listy
** co w praktyce oznacza tylko tyle, że od czasu do czasu, ale nie częściej niż raz na miesiąc, prześlę Ci info o promocji mojej książki czy innych produktów

KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ NA KURS JUŻ TERAZ!

Zapisy trwają do 14 stycznia, potem zamykam listę i rozpoczynamy kurs. Na dzień dzisiejszy nie przewiduję kolejnej edycji, więc nie ma się co zastanawiać :)