WIELKIE ZMIANY – MORTYCJA ŁĄCZY SIĘ Z WEGANIZUJEMY, A JA NAGRYWAM VLOGI!

Przenoszę się na nową stroną, ruszam z YouTubem i do tego obniżam cenę książek, przeczytaj wpis, by poznać szczegóły!

Bez zbędnych wstępów i pitu pitu:

Po pierwsze: Ten blog już dłużej nie będzie istniał

A na pewno nie w takiej formie jak dotychczas. Nie, nie zamykam go na amen, ale od teraz wszelkie wpisy na tematy wegańskie będą lądować na mojej nowej stronie:

www.weganizujemy.pl

Na ten nowej stronie znajdziecie moje przepisy (dotychczasowe, które powoli przenoszę, oraz zupełnie nowe), wegańskie poradniki, a także wegańską mapę Polski (póki co jest już 5 miast), bazę wegańskich produktów z podziałem na kategorie i sklepy oraz listę wegańskich blogów i vlogów (ta w budowie).

Tutaj pewnie przez jakiś czas będę wrzucać zajawki, żeby Wam przyzwyczaić do nowego miejsca. Poza tym od czasu do czasu i na tym blogu pojawi się jakiś pełnoprawny wpis. Tutaj bowiem będzie więcej prywaty i lifestylu, czyli np. podsumowania miesiąca, moje wrażenia z  Malty, recenzje książek i wszelkie inne głupotki, które tematycznie nie wpasowują się w weganizujemy.pl, ale którymi jednak chcę się z Wami podzielić.

Po drugie – zapraszam na YouTube’a!

Tak, tak, w końcu wzięłam się za bary z vlogowaniem i mam z tego super frajdę, więc od teraz możecie również mnie oglądać i słuchać. Filmy będą pojawiać się i na Facebooku, i na YouTube, więc lajkujcie mój fanpage i subskrybujcie kanał :) Poniżej wrzucam dwa foodbooki, które dotąd nagrałam.

Po trzecie – moja książka w niższej cenie NA STAŁE!

Tak, tak, pozmienialiśmy ceny w sklepie, więc zapraszam Was do zakupu. W tym momencie w dawnej cenie książki możecie mieć i książkę, i ebooka :) A ceny ogółem wyglądają tak: