DARMOWY MINIMALISTYCZNY KALENDARZ NA STYCZEŃ DO WYDRUKOWANIA (2 WZORY)

Aby ułatwić Ci start w nowy rok, podrzucam minimalistyczny kalendarz na styczeń do wydruku. Masz do wyboru 2 wzory, każdy z nich w 2-óch opcjach (z cytatem i notatnikiem). 

Zrobiliście już plany na ten rok? Zaplanowaliście sobie pracę i odpoczynek, zapisaliście najciekawsze wydarzenia i pozaznaczaliście w kalendarzu urodziny bliskich i inne ważne daty? Jeśli nie, to zachęcam Was, aby to zrobić :) Spontan jest super, ale pewne rzeczy warto zaplanować, a o innych zwyczajnie wstyd zapomnieć!

Ja zaplanowałam już sobie ten rok – tak plus minus. Zapisałam wszystkie projekty i teraz rozbijam je na małe kroki i drobne zadania. Dotychczas do planowania czasu korzystałam z Trello i planera Pani Swojego Czasu, ale potrzebuję też mieć też zawsze na widoku rzut z góry na najbliższy miesiąc. Zaprojektowałam sobie zatem prosty minimalistyczny kalendarz, który wydrukuję i przyczepię magnesem do drzwi lodówki (centrum dowodzenia mam w kuchni, przy ogromnym stole).

Pomyślałam, że zrobię go też dla Was i tak powstały 4 wersje – 2 wzory, każdy z notesem lub cytatem, do wyboru. Drukujcie i korzystajcie śmiało!

KALENDARZ NA STYCZEŃ 2019 DO WYDRUKU – wzór 1, z dużym napisem

KALENDARZ NA STYCZEŃ 2019 DO WYDRUKU

Klikając w zdjęcie otworzycie plik PDF gotowy do wydrukowania. Ten wzór kalendarza jest dostępny również bez cytatu, za to z miejscem na notatki – POBIERZ TUTAJ.

KALENDARZ NA STYCZEŃ 2019 DO WYDRUKU – wzór 2, jeszcze bardziej minimalistyczny

kalendarz na styczeń 2019 do wydrukowania za darmo

kalendarz na styczeń 2019 do wydrukowania

Ten wzór również jest dostępny w dwóch wersjach – z cytatem (POBIERZ TUTAJ), i z miejscem na notatki (pobierz klikając na zdjęcie powyżej).

Trochę ciemniejsze wersje kalendarza:

Wzór 1 z cytatem
Wzór 1 z miejscem na notatki
Wzór 2 z cytatem
Wzór 2 z miejscem na notatki

Pst, a może twoim noworocznym postanowieniem jest przejść na weganizm?

Ten kalendarz z pewnością pomoże Ci to zaplanować, ale koniecznie przeczytaj również wpis “Odpowiedź na te 3 ważne pytania pomoże Ci przejść na weganizm”.