REKRUTACJA DO WEGANIZUJEMY / SMART VEGAN

Stało się! Moje pierwsze dziecko, ukochaną wychuchaną firmę, postanowiłam oddać komuś we władanie :)

Ja nie mam w tym momencie na to ani czasu, ani przestrzeni. A firma jest rozkręcona, marka wyrobiona, na Instagramie ponad 50k followersów (mimo kilku miesięcy milczenia!), mam sporo rewelacyjnych (to opinie klientów!) produktów tylko czekających na promowanie i sprzedawanie, no i kilka projektów w realizacji. To wszystko tylko czeka, żeby wciąż to w obroty i wykręcić miliony monet, haha :D

Czym się będziesz zajmować?

Poszukuję człowieka-orkiestry, który przejmie 90% moich obowiązków, z czego głównym jest po prostu marketing i sprzedaż istniejących już produktów (głównie ebooków SMART VEGAN).

To z pewnością nie jest pełna lista, ale do twoich obowiązków należeć będzie m.in.:

 • wymyślanie pomysłów na promowanie ebooków SMART VEGAN bez obniżania cen
 • wdrażanie tych pomysłów w życie poprzez np. posty na Instagramie Weganizujemy, stories, newsletter, reklamy na FB itp. (Ty robisz grafiki, piszesz teksty, dobierasz hasztagi i robisz te wszystkie inne rzeczy)
 • obsługa social mediów – poza tym, co powyżej wchodzi tu w grę odpowiadanie na komentarze i wiadomości, rozwiązywanie problemów klientów („kupiłam ebooka i nie dostałam, co robić?” itp.)
 • analiza statystyk (głównie Instagram i Google Analytics) i wdrażanie zmian wynikających z tychże
 • sprawdzanie materiałów do nowych ebooków (raz na kilka miesięcy) – czy jest wszystko zgodnie z umową zawartą z autorką – i przygotowywanie ich do dalszej obróbki (czyli do przesłania do korekty, redakcji, składu) – tutaj mamy wypracowane procedury i jest to bardzo łatwe, choć upierdliwe zadanie

Co z tego masz?

Udział w zyskach / przychodach mojej firmy, a więc wynagrodzenie zależne od twoich umiejętności i zaangażowania. Dostajesz w swoje ręce rozhulaną markę z całkiem niemałym Instagramem (który dotąd był głównym narzędziem sprzedażowym i był to ruch wyłącznie organiczny, bez reklam!), rewelacyjne produkty dla coraz bardziej rosnącej grupy potencjalnych klientów oraz pieniądze na kolejne ebooki (to ja finansuję kolejne projekty, ale też ja o nich decyduję). Twoim zadaniem jest puścić to w ruch :) Nie obiecuję Ci złotych gór, bo różnie może być, ale najwyższy miesięczny przychód w mojej firmie sięgnął niemal 30 tys. zł, więc da się tu sporo zdziałać.

Dodatkowo masz też frajdę ze zmieniania świata na lepszy :) Wiem, wiem, brzmi banalnie, ale zrozumiesz, gdy dostaniesz wiadomość o tym, że dzięki Tobie komuś udało się przejść na weganizm albo przekonał rodzinę do ograniczenia mięsa czy babcię do zrobienia wegańskiego ciasta.

Oferuję też bonusy do poszerzania wiedzy i umiejętności, a więc chętnie opłacę Ci jakiś kurs online, szkolenie i takie takie.

To praca dla Ciebie, jeżeli… (wymagania)

 • masz ogarnięty temat marketingu i sprzedaży – to jest wymóg konieczny, bo i to właśnie będzie twoim głównym obowiązkiem
 • jesteś pełnoletni(a)
 • lubisz ludzi i masz cierpliwość, aby po raz setny odpowiadać na to same pytanie i nie dać się sprowokować do pyskówki niemiłymi komentarzami
 • orientujesz się w tematyce weganizmu i jesteś z tym tematem na czasie, wiesz, co się w tej kwestii dzieje w Polsce i na świecie
 • znasz / kojarzysz instagram Weganizujemy i ebooki SMART VEGAN
 • lubisz się uczyć i jesteś głodna (głodny) wiedzy na tematy związane ze swoją pracą

To NIE jest praca dla Ciebie, jeżeli…

 • nie umiesz się zorganizować i zmotywować do pracy (dostaniesz dużo swodoby, nie będę Cię kontrolować, dlatego wymagam od Ciebie samodyscypliny)
 • myślisz, że obsługa klienta to tylko odpowiadanie na wiadomości, łatwizna (a tu trzeba mnóstwa empatii i cierpliwości)
 • irytuje Cię odpowiadanie po raz setny na taki sam komentarz (mnie irytuje i dlatego potrzebuję, aby ktoś cierpliwy i opanowany robił to za mnie)
 • szukasz pracy tymczasowej (ja szukam kogoś na stałe)

WYPEŁNIJ ANKIETĘ REKRUTACYJNĄ

Harmonogram rekrutacji

5-20 stycznia 2021 – I etap rekrutacji, wypełnianie ankiet

21-24 stycznia 2021 – czytam ankiety i wyłaniam do 30 osób

25 stycznia 2021 – kontaktuję się z wybranymi kandydat(k)ami z informacją o przejściu do drugiego etapu i przesyłam zadania praktyczne

Uwaga! Nie będę się kontaktować z osobami, które nie przeszły do kolejnego etapu i udzielać każdemu informacji, dlaczego nie przeszedł. Nie mam na to czasu (nie miałam nawet na to czasu, gdy nie miałam dziecka – w poprzedniej rekrutacji wzięło udział prawie 350 osób!), więc jeśli jesteś zdecydowana (zdecydowany), to po prostu daj z siebie wszystko i poświęć czas na wypełnienie ankiety.

25-31 stycznia 2021 – II etap rekrutacji, czas na wypełnienie zadań praktycznych

1-7 lutego 2021 – sprawdzam wykonanie zadań praktycznych i prawdopodobnie wybiorę zwycięzcę rekrutacji

8 lutego 2021 – kontakt ze zwycięzcą rekrutacji lub – jeśli trudno będzie wybrać jedną osobę – z max 5 osobami umawiam się na rozmowy (wtedy koniec rekrutacji i ogłoszenie wyników przypada na 14 lutego 2021)