MORTYCJA GOTUJE NA ŻYWO!

wegańskie

Zobacz, jakie proste jest wegańskie gotowanie! Oglądaj mnie na żywo!

Mało mnie ostatnio na blogu, a to dlatego, że V mag i gotowanie na zamówienie zajmuje mi mnóstwo czasu, dlatego żebyście za mną nie tęsknili, postanowiłam, że moje pichcenie będę nadawać na żywo. Jako że chujowa ze mnie pani domu i robię maksymalny syf podczas gotowania to może być śmiesznie, ale to też super okazja, żeby pokazać niedowiarkom, jakie proste jest wegańskie gotowanie. No i w międzyczasie mogę też odpowiadać na Wasze pytania z czatu.

Pierwsze gotowanie już za chwilę (O TUTAJ!), bo dziś o 20.30. Kolejne będę zapowiadać na Twitchu, więc tam najlepiej mnie zaobserwować.

 • niestety nie mam twitcha i kojarzy mi ię tylko z gamerami, ale poza tym pomysł prześwietny, będę obserwować fb, kiedy kolejne akcje!

 • tak, one się archiwizują i możesz je obejrzeć również, gdy nie nadaję na żywo, link ten sam

  • Dzięki za informacje – w weekend zacznę nadrabiać zaległości :)
   Dawid

  • Zaległości nadrobione – widzę, że nie tylko gotujesz ale i nieco opowiadasz i doradzasz :) Super! Kiedy kolejna sesja? Może spróbuj trochę wcześniej wystartować – będzie lepsze światło. :)
   Dawid

   • nie wiem, kiedy następny “odcinek”, bo chcę teraz zrobić to w formie wirtualnych warsztatów gotowania, myślę, że za tydzień albo dwa :) cieszę się, że się podoba!