WEGANIE NA INSTAGRAMIE: TEMATYCZNE HASZTAGI I JAK ICH UŻYWAĆ?

Jak używać hasztagów na Instagramie? Sprawdź 4 podstawowe zasady oraz listę aż 70 hasztagów w tematyce wegetarianizm i weganizm.

  • Jak się wybić na Instagramie?

  • Jak LEGALNIE zdobywać nowych followersów?

  • Jak przyciągnąć osoby, którzy będą zainteresowane twoim contentem i jak sprawić, aby Cię zaobserwowały?

Wiele osób szuka odpowiedzi na te pytania… Ja też! Dużo czytam o Instagramie, podpatruję osoby, które mają dużą i zaangażowaną społeczność, staram się być w swoich publikacjach regularna i przede wszystkim testować, testować, testować!

Chcesz konkretów? Pomiń wstęp i przejdź od razu do 4 podstawowych zasad używania hasztagów lub do listy 70 hasztagów z kategorii wegetarianizm i weganizm.

instagram - jak się wybić?

Nie ma złotej recepty, ale…

No niestety, nie ma jednej złotej recepty na sukces na Instagramie i każda osoba, która siedzi w tym temacie, Ci to powie. Ja tylko po nich powtarzam ;) Ale są pewne podstawowe zasady, które po prostu musisz spełnić, by Twoje konto miało szansę rosnąć.

Stwierdziłam, że skoro moje konto Weganizujemy Polskę zgromadziło już całkiem sporą i całkiem zaangażowaną społeczność, którą łączą podobne wartości, to coś tam wiem na ten temat.

Nie jestem ekspertką, od razu uczciwie przyznaję, ale… totalne podstawy mam obcykane i wiem JAK co robić na Instagramie. To więcej niż większość polskich kont o tematyce wegańskiej. I mam nadzieję, że uda mi się takie osoby zainspirować :)

jak zdobyć nowych followersów na instagramie?

Dzielę się wiedzą i doświadczeniem w nowym cyklu

Pomyślałam sobie zatem, że podzielę się na blogu swoją wiedzą i swoim doświadczeniem, i mam nadzieję, że choć kilka osób coś z tego wyniesie. Bo znam minimum 10 rewelacyjnych polskich kont o tematyce wegańskiej, które uważam, że powinny zdobyć świat, a tymczasem rosną bardzo powolutku i do tego mają mało zaangażowaną społeczność.

instagram - jak używać hasztagów?

Testujcie moje podpowiedzi i dopasowujcie do siebie

Uwaga, nie traktujcie tego, co napiszę w tym cyklu, jako ZASADY! Sprawdzajcie to u siebie przez pewien czas, monitorujcie postępy (lub ich brak) i modyfikujcie pod siebie! To, co działa u mnie, niekoniecznie musi zadziałać u Was.

Ale zamiast od razu podważać, to warto najpierw przeczytać i wdrożyć :) Choćby dla samych testów. Żebyście mieli bazę, na której potem możecie pracować i rozwijać swoje insta umiejętności. To fajna zajawka, więc mocno Was do tego zachęcam. Potraktujcie to jak zabawę!

instagram - jak używać hasztagów?

O czym przeczytacie w moim insta cyklu

Planuję kilka wpisów – dziś zacznę od kilku podstawowych zasad używania hasztagów oraz listy hasztagów o tematyce wegańskiej. Potem na pewno napiszę jeszcze o…

  • książkach, z których ja czerpałam wiedzę,

  • aplikacjach, których używam do tworzenia treści, przerabiania zdjęć, dobierania hasztagów itp.

  • moich ulubionych insta kontach o tematyce wegańskiej (jeśli ich właściciele się zgodzą, to może też wskażę w tym wpisie, co ja bym w nich poprawiła)

  • i osobach, które warto obserwować, by podpatrywać ich dobre praktyki na insta.

No dobra, już nie przedłużam, tylko przechodzę do rzeczy! Na kolejnej stronie (kliknijcie 2 poniżej) macie już podstawowe zasady używania hasztagów na Instagramie oraz listy polskich i angielskich hasztagów o tematyce wege i wegańskiej.