CO DAŁ MI WEGANIZM? – INFLUENCERKI OPOWIADAJĄ O KORZYŚCIACH DIETY ROŚLINNEJ

Co dał mi weganizm? Jakie są zalety diety roślinnej i wegańskiego stylu życia? O tym w moim wpisie opowiadają influencerki.

Ponieważ dziś startujemy z 3-dniowym wyzwaniem „Pierwszy krok do weganizmu”, pomyślałam, że fajną zachętą może być dla Was opowiedzenie o korzyściach weganizmu, tego stylu życia oraz diety roślinnej.

zapisz się na wyzwanie - jak przejść na weganizm

Dlatego właśnie poprosiłam o wypowiedź na ten temat influencerki, które sama lubię i obserwuję. Przeczytajcie i posłuchajcie, co mówią na ten temat!

Anna Sudoł:

Dieta roślinna odkryła przede mną całkowicie nowe smaki, pobudziła kreatywność i zachęciła do szukania rozwiązań tam, gdzie ich wcześniej nie widziałam, np. poznając tradycyjne wegańskie przepisy w trakcie moich podróży po Świecie. Dzięki temu nigdy nie nudzę się w kuchni, gotuję dużo pyszności i robię to wszystko z czystym sumieniem.


Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Anna Sudoł ✨ travel the ? (@anna_sudol)

Juszes:

Daria, ekocentryczka:

Weganizm to najlepsza droga do zdrowia i poprawy życia na Ziemi. Bardzo poszerzył moje horyzonty, nie tylko kulinarne. Zaczęło się od zmiany na talerzu, potem znalazłam inne aspekty, które pozwalają bardziej dbać o siebie, zwierzęta i swoje otoczenie. Weganizm był najlepszą decyzją w moim życiu. Dał lepszą jakość życia.


Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Daria ? (@ekocentryczka)

Irena, healthyomnomnom:

Dzięki diecie wegańskiej otworzyłam się na ogrom smaków! Przestałam bać się eksperymentować w kuchni, przez co moja dieta bardzo się urozmaiciła i dobrze czuję się z tym, co jem.


Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Irena Owsiak (@healthyomnomnom)

Alicja, sport na roślinach:

Weganką jestem już od 4-ech lat. Początkowo była to tylko zmiana diety, później doszły do tego inne kwestie takie jak świadome wybieranie kosmetyków czy ubrań.

Weganizm dał mi, przede wszystkim świadomość. Uważam, że bycie weganinem oznacza bycie świadomym otaczającego nas świata i nieprzymykanie oczu na rzeczy, których nie chcemy widzieć ani o nich wiedzieć. Taka świadomość daje poczucie wartości dla tego, co się robi.

Co więcej, dieta wegańska jest po prostu pyszna! Dzięki niej odkrywam wiele nowych, nieoczywistych smaków. Daje mi możliwość eksperymentowania w kuchni i poznawania ciekawych potraw.


Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Alicja | DIETETYK / TRENER (@sportnaroslinach)