CO SIĘ DZIEJE WE WROCŁAWIU W LISTOPADZIE?

Nieco spóźniony terminarz ciekawych listopadowych wydarzeń we Wrocławiu.

5 listopada w Domówce będzie miała miejsce przebierana impreza w stylu Bonda – na wejściu będzie nawet czekał czerwony dywan!

7 listopada na pewno wyczekują entuzjaści zdrowego żywienia, w tym dniu bowiem w Hali Stulecia odbędą się targi zdrowej żywności TAR-ECO 2015 – będzie można spróbować różnych zdrowych specjałów, zrobić zakupy i posłuchać prelekcji.

Jeżeli 11 listopada nie chcecie tkwić przed telewizorami oglądając relację z boruty podczas pochodu w Warszawie, spędźcie ten dzień weselej – na stand-upie Abelarda Gizy. Uśmiejecie się z pewnością…

18 listopada będziecie mogli posłuchać opowiadania o podróży autostopem do Chin. Opowiadający o niej obieżyświat wydał na ten wyjazd jedynie 450 zł, więc z pewnością będzie o czym słuchać – zwłaszcza, jeżeli sami marzycie o niskobudżetowych wyjazdach!

Lubicie burleskę i tym podobne klimaty? Wybierzcie się 21 listopada na Retro Tango Kabaret Show!

Jeżeli burleska to jednak nie wasz klimat, może skusicie się na szóstą edycję targów mody Wrocław Fashion Meeting? Wydarzenia będzie miało miejsce w weekend 21-22 listopada. Szczegóły pod linkiem.

21-29 listopada odbędzie się szereg ciekawych wydarzeń w ramach Tygodnia Bez Futra – będzie aukcja, wystawa zdjęć, pokaz filmu i wiele innych. Będziecie mogli zobaczyć, jak faktycznie wygląda hodowla zwierząt “futerkowych” i wesprzeć Otwarte Klatki pieniążkiem. Podczas każdego wydarzenia będziecie zbierać pieczątki – kto zbierze przynajmniej 4, dostanie niespodziankę!

Jeżeli lubicie słuchać opowieści z podróży, 25 listopada wpadnijcie koniecznie do Panato Cafe – tego dnia będziecie mogli posłuchać prelekcji “z baśni 1001 nocy”, czyli po prostu opowiadania o podróży po Bliskim Wschodzie tanim kosztem.

Dni 25-29 listopada to święto dla wszystkich kinomanów zakochanych we Wrocławiu – właśnie wtedy w Nowych Horyzontach odbędzie się przegląd filmów archiwalnych Kadry Wrocławia.

Za to 26 listopada wypada kolejne spotkanie wrocławskich blogerów WroBlog #4 – będą warsztaty, będą pogaduszki, będzie się działo!

Masz na zbyciu książkę? A może chcesz powiększyć swoją biblioteczkę? W dniach 27-30 listopada wpadnij do Nowych Horyzontów na charytatywny kiermasz książek Kup Pan Książkę. Dochód z wydarzenia wesprze Fundację Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Lubicie dobry design? To przyjdźcie 29 listopada na… DOBRY DESIGN w Barbarze! Będą to nie tylko ładnych rzeczy, ale i ciekawe warsztaty.

Uwaga – to nie jest w pełni zamknięty terminarz na listopad! Będzie on na bieżąco aktualizowany, gdy tylko dotrą do mnie jakieś informacje o ciekawych wydarzeniach (możecie również sami podpowiadać, będę dźwięczna!).

*

Podobało się? W takim razie polub mnie na fejsbuku i zaobserwuj na bloglovin, aby nie przegapić kolejnych wpisów!