V BOX

vbox - WEGAŃSKI BOX SUBSKRYPCYJNY

Wszyscy wiemy, jak trudne są początki wegańskiego stylu życia… Mimo szczerych chęci musimy borykać się z pochłaniającym czas czytaniem składów produktów, poszukiwaniem informacji na temat polityki firm zastanawiając się czy jest przyjazna wobec zwierząt, czy wertowaniem zamieszczanych w internecie list. Nawet gdy masz już jako takie rozeznanie, nie możesz stale opierać się na raz zdobytej wiedzy, ponieważ polityka firm się zmienia, tak samo jak skład produktów. Pojawia się konieczność aktualizowania posiadanej wiedzy.

Wyobraź sobie, że ten problem wreszcie znika. Teraz dostajesz możliwość regularnego testowania wegańskich produktów – również tych niedostępnych w Polsce – bez wychodzenia z domu i marnowania swojego cennego czasu. Przy okazji twoja decyzja jest jednym z kroków milowych do zmiany świata na lepsze, ponieważ wybierając V BOX-a wspomagasz organizacje prozwierzęce.

V BOX, czyli wegańska paczka-niespodzianka, jest pierwszą tego typu inicjatywą w Polsce! Mamy nadzieję, że przypadnie Ci do gustu.

*

Z OSTATNIEJ CHWILI:

Jeszcze możesz kupić pierwszą paczkę, której zawartość już pokazaliśmy! Ale spokojnie, boxy niespodziankowe jeszcze się pojawią :)

KUP V BOXA!