JAK ROZWINĄĆ INSTAGRAM? O TYM JEST MÓJ NOWY EBOOK!

Jak rozwinąć instagram i zdobyć nowych followersów?

Jak rozwinąć Instagram? Jak przyciągnąć nowych followersów? I wreszcie jak realizować swoje cele dzięki tej platformie? Jak to z sukcesem robię JA? O tym właśnie przeczytacie w moim nowym ebooku “Instagram Bez Tajemnic”.

Jak rozwinąć instagram? Jak pozyskać followersów? Ebook o Instagramie

Na początek szczegóły i szczególiki, które mogą Was najbardziej zainteresować:

 • nie ma formy papierowej, jest to ebook w formacie PDF (otworzysz na komputerze i smartfonie)

 • ebook jest zaprojektowany tak, aby był przyjazny drukowaniu (polecam to zrobić!)

 • 147 stron, same konkrety, ale prosty język

 • bonusy – 4 wywiady ze specjalistkami + listy hasztagów

 • cena regularna to 99 zł, ale obecnie w sklepie masz 15 zł obniżki, a kolejne 15 zł rabatu otrzymasz zapisując się na listę zainteresowanych (czyli w sumie 30 zł zniżki)

Spis treści

Ebook Instagram Bez Tajemnic - spis treści


Ebook “Instagram Bez Tajemnic” – Q&A

Czym “Instagram Bez Tajemnic” różni się od pozostałych ebooków o Instagramie?

 1. Ścieżka odbiorcy. Wejdziesz w buty swojego odbiorcy i spojrzysz na swój profil jego oczami, a ebook poprowadzi Cię przez ten cały proces krok po kroku.
 2. To jest ebook DO PRACY. To nie jest kolejny ebook, który przeczytasz, pokiwasz głową, że dużo w nim prawdy i zaraz zapomnisz. Ebook jest zaprojektowany tak, by go wydrukować i po trochu z nich pracować. Znajdziesz tu zadania do wypełnienia i miejsce na notatki.
 3. Moja historia. Chcesz dowiedzieć się, jak krok po kroku rozwinęłam Instagram od 0 do 57 000 followersów? Studium przypadku IG Weganizujemy to ogrom praktycznej wiedzy.
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Aśka Rzeźnik #InstaPorady (@askarzeznik)

Skąd tyle wiesz o Instagramie, że napisałaś o tym ebooka? Jakie masz kompetencje?

Uwielbiam się uczyć – nie tylko w teorii, ale też, a nawet przede wszystkim, w praktyce. Zakładając Instagram Weganizujemy (Polskę) nic nie wiedziałam o mediach społecznościowych, wszystkiego musiałam się nauczyć i robiłam to czytając ebooki i książki innych, podglądając lepszych od siebie, oraz oczywiście wypróbowując wszystko w praktyce, i jeszcze dodając sporo od siebie. Nadal nie uważam się za mistrza Instagramu, ale ciężko mnie w tym temacie zaskoczyć, dlatego dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Co więcej, ten IG jest moim głównym narzędziem sprzedażowym, poniżej screenshot z Google Analytics z lutego 2020.

To jest tylko wycinek, ale jak klikniecie w niego, to zobaczycie cały screenshot (oczywiście wciąż z zamazaną większością danych).

Dla kogo jest ten ebook?

 • Dla osób, które chcą rozwinąć swój Instagram i zdobyć nowych odbiorców, których zainteresują ich treści.
 • Dla wszystkich, którzy uważają, że ich konto stoi w miejscu.
 • Dla tych, którzy mają już skrawki wiedzy, ale nie potrafią ich poukładać i przełożyć na praktykę.

Czy mogę przeczytać fragment za darmo?

Tak, oczywiście. Zapisz się na listę zainteresowanych, a od razu otrzymasz jeden rozdział gratis.

Co dzięki niemu osiągnę? Czego się nauczę?

Dowiesz się, jak zadbać o swoje insta konto, by robiło dobre pierwsze wrażenie, i co zrobić, by przyciągnąć nowych odbiorców, którzy będą zainteresowani twoimi treściami i zostaną z Tobą na dłużej.

Oczywiście samo przeczytanie tego ebooka NIC Ci nie da. Albo niewiele. Musisz jeszcze z nim pracować, a to wymaga czasu.

Ale obiecuję, że jeśli będziesz pracować z tym, czego się z ebooka “Instagram Bez Tajemnic” nauczysz, to będziesz widzieć efekty – będziesz realizować swoje insta cele.

Jak szybko zobaczę efekty?

Nie odpowiem na to pytanie.

To zależy i od pracy, którą włożysz w rozwój swojego konta i przełożenie wiedzy wyniesionej z ebooka na praktykę, i od specyfiki twojej branży i grupy odbiorczej (niektóre tematy łatwiej przyciągają i przywiązują nowych odbiorców, inne trudniej).

Czy gdzieś mogę przeczytać opinie innych na temat ebooka?

Jasne, ebook był sprzedawany już od marca w przedsprzedaży i pierwsze Klientki dostawały fragmenty po kawałku, więc na stronie produktu w sklepie możesz przeczytać już pierwsze opinie. Wstawiam je też poniżej.

ebook Instagram Bez Tajemnic - opinie i recenzje

Czy udzielasz indywidualnych konsultacji na temat rozwoju Instagramu?

Tak, ale to oferta limitowana (ilościowo i czasowo). W tym momencie możesz wykupić zestaw ebook + audyt + indywidualna konsultacja, ale wkrótce (w czerwcu) ta opcja zniknie, bo idę na 3-miesięczny urlop.

Czy mogę złożyć zamówienie teraz i skorzystać z niższej ceny, ale zapłacić po wypłacie?

Jasne, że tak. Wystarczy w opcjach płatności wybrać “płatności online”, a następnie “Mam konto w innym banku” i zapisać sobie dane do przelewu. Masz 7 dni, aby opłacić zamówienie.

ebook Instagram Bez Tajemnic - fragment